1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Akıncı Üssü Kararlarlarına ilişkin açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Akıncı Üssü Kararlarlarına ilişkin açıklama

15 Temmuz hain darbe girişiminde rol alan şahısların yargılandığı Akıncı Üssü davasında verilen kararları değerlendiren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "15 Temmuz darbe girişiminde Akıncı Üssü’nü merkez olarak kullanan teröristler hakettikleri cezayı aldı." ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Akıncı Üssü Kararlarlarına ilişkin açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, 15 Temmuz hain darbe girişiminin faillerinin yargılandığı  Akıncı Üssü davasında alınan kararları değerlendirdi. Teröristlerin  hak ettikleri cezayı aldıklarını ifade eden Çelik, ihanet şebekesi olarak nitelendirdiği girişimcilerle mücadelenin, vatanseverliğin en önemli gereklerinden olduğunu vurguladı. 

10 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit ve gazi olan vatandaşları da yad eden Çelik paylaşımında, "15 Temmuz darbe girişiminde Akıncı Üssü’nü merkez olarak kullanan teröristler hakettikleri cezayı aldı.  TBMM’ye, Cumhurbaşkanlığı’na ve milletimizin üzerine bombalar yağdıran ihanet şebekesi adalet önünde ve milletimiz tarafından bir kere daha mahkum edildi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Akıncı Üssü Kararlarlarına ilişkin açıklama

Bu ihanet şebekesi ile mücadele etmek vatanseverliğin en önemli gereklerindendir. Bugün adaletin verdiği karar çok önemli bir aşamadır. 
Darbeci terörle mücadelemiz sürecektir. 
Darbeci terörü bir kere daha lanetliyoruz. 
Şehitlerimize rahmet olsun. Gazilerimize şükranlarımızla..

Cumhurbaşkanımızın bu terör örgütüne karşı koyduğu kararlı ve tavizsiz irade ile devletimiz ve milletimiz bu ihanet şebekesiyle mücadeleye en güçlü şekilde devam edecektir. Darbeci terör, hukukun ve adaletin önünde bu topraklarda ebediyyen mahkum edilmiştir." ifadelerine yer verdi. 

 

 

Berna Akkaya
Gündem ve Teknoloji Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT