1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. AK Parti tüm kadrolar ile referandum çalışmalarına devam ediyor

AK Parti tüm kadrolar ile referandum çalışmalarına devam ediyor

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ilişkin çalışmalarını sürdüren AK Parti Nevşehir Teşkilatı,...

AK Parti tüm kadrolar ile referandum çalışmalarına devam ediyor

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ilişkin çalışmalarını sürdüren AK Parti Nevşehir Teşkilatı, Milletvekillerinin yanı sıra tüm parti yöneticileri ile birlikte Nevşehir'de vatandaşlara neden Evet denilmesi gerektiğini anlatıyor.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, Türkiye'yi aydınlık geleceğe taşıyacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne vatandaşların en etkili istikrar reçetesi olarak baktıklarını söyledi. 16 Nisan tarihine kadar sahada tüm teşkilat mensupları ile birlikte etkin bir çalışma yapacaklarını ifade eden Tanrıver, Türkiye'nin siyaset tarihinde en önemli reform niteliğindeki bu sistemi vatandaşlara anlattıklarını söyledi.

Tanrıver, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından günlük ve haftalık olarak belirlenen programlar dahilinde hatip ve hatibeler le birlikte her bir vatandaşa tek tek ulaştıklarını söyledi.

Tanrıver şöyle konuştu: " AK Parti tüm yönetim kademeleri ile birlikte, Türkiye'nin geleceğine yeni ufuklar açma çabasında. Ülkemizin her alanda gelişme ve büyümesinde en temel etkenlerin başında gelen yürürlükteki yönetim sistemini zaten vatandaşlarımız çok iyi biliyor. Ülkemizi yeni, modern ve milletimize en uygun bir yöntem içerisinde hazırlanan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmalarla halkımızın çok iyi idrak ettiğine inanıyoruz. Sahadaki halkımızdan edindiğimiz en büyük intibalardan birisi bu. İnanıyorum ki tüm hemşerilerimizin büyük çoğunluğu ülkemizdeki istikrarı, ekonomik büyümeyi sürekli hale getirecek bu yeni sistemi evet oylarıyla taçlandıracaklardır" diye konuştu.

AK Parti tüm kadrolar ile referandum çalışmalarına devam ediyor

AK Parti tüm kadrolar ile referandum çalışmalarına devam ediyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT