1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Ak Parti Tuzla'nın Kadın Kolları Adayı Derya Bacacı

Ak Parti Tuzla'nın Kadın Kolları Adayı Derya Bacacı

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Münire Güçlü 18 Ocak’ta yapılacak Tuzla Kadın Kolları İlçe kongresine aday olmayacağını Milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.

Ak Parti Tuzla'nın Kadın Kolları Adayı Derya Bacacı

galeriye_git-005.png

Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı kurmaylarıyla  07 Ocak Çarşamba günü süpriz bir basın toplantısı gerçekleştirerek önemli açıklamalarda bulundu.

İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ve Münire Güçlü ev sahipliğinde gerçekleştirilen  toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Tuzla Sorumlusu Şengül Birkan katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, önlerinde çok önemli bir genel seçim olduğunu kaydederek, toplanma amaçlarının  18 Ocak’ta yapılacak olan Tuzla Kadın Kolları İlçe Başkanlığına Minere Güçlü’nün yeniden aday olmayacağını siyasete  kendisinin milletvekili olarak devam etmek  istediğini söyledi. Demirci, şahsı ve ilçe başkanlığı olarak bu yolda Münire hanıma  her türlü fedakarlık göstereceğini  söyleyerek, yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkür etti.

img_1275.jpg

 

AK PARTİNİN ADAYI DERYA BACACI

Sebahattin Demirci partisinin kurulduğu günden beri ortak akıl ve istişareler sonucu bir yerlere geldiğine vurgu yaparak, “Kadın kolları adayımız Derya Bacacı’dır“ dedi. 

ADIM ADIM GELDİM

Ak Partinin kurulduğu günden beri emek emek bir yerlere geldiğini belirten Bacacı ise "Seçildiğim takdirde görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım" dedi.

Haber : Yusuf SARAY

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT