1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ak Parti'de Eş Zamanlı "Vefa İftarı"

Ak Parti'de Eş Zamanlı "Vefa İftarı"

Ak Parti'de Eş Zamanlı "Vefa İftarı"

İstanbul'un Tuzla ilçesinde düzenlenen vefa iftar yemeğine ise Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ve eski ve yeni teşkilat mensupları katıldı.

TUZLA'LIRA GÜVENİYORUZ

Sebahattin Demirci yaptığı selamlama konuşmasında içinde bulunduğumuz mübarek ramazan aynın fazilet ve önemine değinerek 10 Ağustosta yapılacak olan cumhurbaşkanlıkları seçimleri hakkında konuştu.

Demirci, bu ramazan ayının diğer ramazanlardan farklı olduğunu belirterek "Türkiye cumhuriyetinin kuruluşundan bugüne kadar tarihinde ilk defa milletimiz kendi reisini kendi cumhurunu seçecek, her zaman olduğu gibi yine bu seçimlere ana kadememizden gençlik kollarımıza kadın kollarımızla siz değerli teşkilat mensuplarımızla yürüteceğiz o yüzden bu ramazan diğer ramazan aylarından farklılık göstermekte" dedi. Demirci, Tuzla teşkilatına halkına güvendiğini kaydederek "bundan önceki seçimlerde sandıkları nasıl patlattıysak bu önümüzde ki seçimlerde de üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağını inanıyorum dedi..

Sebahattin Demirci'nin bu konuşmasından sonra Aziz Babuşcu'nun hazırlamış olduğu slayt gösterildi.

AKPARTİLİ OLMANIN AYRICALIĞINI 30 YIL SONRA ANLIYACAĞIZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da yaptığı konuşmada 10 Ağustostaki seçimlerine değindi. Yazıcı çok önemli bir siyasi tarihe şahitlik edeceğimizi  vurgulayarak, bu önemli tarihin  ve Ak Partili olmanın ayrıcalığını belki bir 30 yıl sonra anlayacağımız bir seçim olacağını söyledi. Yazıcı, sıradan bir cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olmayacağını söyleyerek, bazıları bu seçimleri algıdaki düşünceleri değiştirmek  istediklerini söyleyerek  “eskiden milletvekilleri seçiyordu şimdi ise halk seçecek" gibi söylemlerle basitleştirmeye çalışıyorlar bu seçimler gerçekten Türkiye Cumhuriyetinin kaderini belirleyeceği bir seçim bu konudaki söylemlere aldırış etmeyin dedi…

Haber : Yusuf SARAY

 

IMG_2924

IMG_2935

IMG_2950

IMG_2956

IMG_2964

IMG_2984

IMG_3011

HABERE YORUM KAT