1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Aktepe: “Daha temiz bir Fatsa için çalışıyoruz”

Aktepe: “Daha temiz bir Fatsa için çalışıyoruz”

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, "Fatsamızda en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine...

Aktepe: “Daha temiz bir Fatsa için çalışıyoruz”

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, "Fatsamızda en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için aralıksız çalışıyoruz" dedi.

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Aktepe, "Temizlik işleri ekiplerimiz evsel atık toplama, cadde ve sokakların yıkanması ve süpürülmesi, dere yataklarının temizliği, düzensiz ve vakitsiz atılan evsel atık dışındaki hafriyat ve diğer çeşitli atıkların toplanması, bitkisel atık yağların toplanması, Sokak Hayvanlarını Koruma Kanunu'na göre ilçemizdeki başıboş köpeklerin toplanarak Ordu Büyük Şehir Belediyemiz Hayvan Barınağı Rehabilitasyon Merkezine götürülüp kısırlaştırma ve küpeleme işlemlerinin yapılması, önümüzün yaz olması sebebiyle plajlarımızın ve kıyı temizliğinin yapılmasına kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Temiz bir çevre ve temiz bir kentte yaşamak vatandaşlarımızın en doğal hakkı. Bizler de yerel yönetim olarak Fatsamızda en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için aralıksız çalışıyoruz. Önemli bir noktaya da değinmek istiyorum vatandaşlarımızın da çevreye karşı biraz daha duyarlı olmaları lazım" diye konuştu.

Aktepe: “Daha temiz bir Fatsa için çalışıyoruz”

Aktepe: “Daha temiz bir Fatsa için çalışıyoruz”

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT