1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Akyürek: "Firmalar, reklama pay ayırdıkları ölçüde büyürler"

Akyürek: "Firmalar, reklama pay ayırdıkları ölçüde büyürler"

Bir reklam ajansının kurucusu Nagihan Akyürek, inşaat, turizm, otomotiv, sağlık, gsm operatörlerinin reklam pastasının büyük bölümünü aldığını...

Akyürek: "Firmalar, reklama pay ayırdıkları ölçüde büyürler"

Bir reklam ajansının kurucusu Nagihan Akyürek, inşaat, turizm, otomotiv, sağlık, gsm operatörlerinin reklam pastasının büyük bölümünü aldığını ifade ederek, "Reklam veren firma yelpazesinin genişletilmesi, ekonominin canlanmasını sağlayacaktır. Reklam büyümenin en önemli araçlarından biridir" dedi.

17 yıldır reklam sektöründe faaliyet gösteren bir reklam ajansının kurucusu Nagihan Akyürek, reklamın büyümenin en önemli araçlarından birisi olduğunu söyledi. "Firmalar, reklama pay ayırdıkları ölçüde büyürler ve marka değerleri artar" diyen Akyürek, tv, dijital mecralar ve gazete reklamlarının firmaların marka değerlerinin artırılmasında önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Türkiye'de reklam araçlarını kullanan sektörlerinin artması gerektiğini vurgulayan Doranist Reklam Ajansının kurucusu Akyürek, inşaat, turizm, otomotiv, sağlık, gsm operatörlerinin reklam pastasının büyük bölümünü aldığını anlattı. Akyürek, "Reklam veren sektörlerin çeşitliliği artarsa Türkiye ekonomisi daha da canlanacaktır. İlk kez reklam veren firmalar, satışlarının arttığını gördükçe bu mecrayı kullanmaya devam edeceklerdir. Firmalar, tanıtıcı ve hatırlatıcı reklamları kullanarak marka değerlerinin artıracaklardır" diye konuştu.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT