1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Alanya Ketsel’de parke ve kaldırım çalışması

Alanya Ketsel’de parke ve kaldırım çalışması

Antalya'nın Alanya ilçesi Kestel Mahallesi'nin en önemli ulaşım arteri olan İsa Küçülmez Caddesi'nde 30 metrelik yolda parke ve kaldırım çalışması...

Alanya Ketsel’de parke ve kaldırım çalışması

Antalya'nın Alanya ilçesi Kestel Mahallesi'nin en önemli ulaşım arteri olan İsa Küçülmez Caddesi'nde 30 metrelik yolda parke ve kaldırım çalışması tamamlandı.

Alanya Belediyesi Kestel Mahallesi'nin en büyük yolu olan 30 metre genişliğindeki İsa Küçülmez Caddesi'nde parke ve kaldırım çalışmasını tamamlandı. Bölünmüş yol olarak hizmete sunulan caddede 30 bin metrekare parke taşı döşendi. Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları kapsamında yol kenarına 500 adet ficus nitida cinsi ağaç dikildi. Refüje ise, özel hurma ağaçları ile turunç ağaçlarından oluşan özel peyzaj çalışması yapılacak.

"Kestel'in yeni ve modern yüzü oldu"

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İsa Küçülmez Caddesi'nin 2 kilometrelik kısmını merkeze kadar bölünmüş yol olarak hizmete sunduklarını açıkladı. Başkan Yücel, "D400 Karayolundan merkeze kadar caddeyi yeniden düzenledik. Yeni görünümüyle İsa Küçülmez Caddesi Kestel'in yeni yüzü oldu. Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarımızla caddemizi güzel bir görünüme kavuşturacağız. Caddede peyzaj çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Alanya Ketsel’de parke ve kaldırım çalışması

Alanya Ketsel’de parke ve kaldırım çalışması

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT