1. HABERLER
  2. RAMAZAN
  3. Alanya'da Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için gıda paketi dağıtılıyor

Alanya'da Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için gıda paketi dağıtılıyor

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı dolayısıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi gıda paketi dağıtmayı sürdürüyor.

Alanya'da Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için gıda paketi dağıtılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı dolayısıyla gıda paketi dağıtmayı sürdürüyor. Alanya'da sahiplerine gıda kolisi dağıtılmaya başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in "Biz birlikte güçlüyüz" anlayışı kapsamında merkez ve 19 ilçede ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında gıda paketi desteği veriliyor.

ELDEN TESLİM

Alanya'da da daha önce başvuran ve talepleri olumlu sonuçlanan vatandaşlara gıda paketleri tek tek teslim edilmeye başlandı. Alanya'nın dört bir yanında dağılan ekipler, Başkan Muhittin Böcek'in selamlarını ileterek, gıda paketlerini vatandaşlara ulaştırdı.

GIDA PAKETİ İÇİN ONLİNE BAŞVURU

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ABİM'in telefonu ve belediyenin internet adresi üzerinde oluşturulan Ramazan Gıda Paketi Talep Formunu doldurarak başvuran vatandaşlar gelir durumuna göre değerlendirilmeye alınıyor.

KAYNAK: İHLAS HAER AJANSI

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT