1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Alaşehir’de bozuk yol kalmayacak

Alaşehir’de bozuk yol kalmayacak

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Alaşehir'de, şehir merkezi ve kırsal mahallelerde devam eden yol yapım çalışmalarını...

Alaşehir’de bozuk yol kalmayacak

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Alaşehir'de, şehir merkezi ve kırsal mahallelerde devam eden yol yapım çalışmalarını havaların ısınmasıyla birlikte hızlandırdı.

Alaşehir'in Ilıca Mahallesinde yol yapım çalışmaları ile kırsal mahallelerin yol yapım işleri devam ediyor. Alaşehir'in tüm mahallelerinde bozuk olan yolların sırasıyla yapıldığını ve yapımının devam ettiğini belirten Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, "İlçemizde bozuk yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın daha rahat yollarda işlerini halletmesi için ekiplerimiz mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyor. Halkımızın beklediği hizmeti ayaklarına getiriyoruz. İş kamyonunun girmediği mahallelere hizmet götürüyoruz. Her mahallemize, ihtiyaç önceliğine göre giderek vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Program dahilinde çalışmalarımız ara vermeden devam edecektir." dedi.

Alaşehir’de bozuk yol kalmayacak

Alaşehir’de bozuk yol kalmayacak

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT