Alaturka Tuvalet ne demek, TDK'ya göre Alaturka Tuvalet kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Alaturka Tuvalet kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Alaturka Tuvalet ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Alaturka Tuvalet nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Alaturka Tuvalet kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Alaturka Tuvalet ne demek, TDK'ya göre Alaturka Tuvalet kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Alaturka tuvalet ne demek? Alaturka tuvalet TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi alaturka tuvalet kelimesi. Peki alaturka tuvalet ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre alaturka tuvalet nedir, alaturka tuvalet kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

ALATURKA TUVALET NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Alaturka tuvalet kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre alaturka tuvalet kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Çömelerek kullanılan tuvalet

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN