1. WEB TV
  2. GÜNDEM
  3. Alef dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Alef dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Herkes tarafından merakla beklenen Alef dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in yer aldığı, mistik polisiye dizi Alef, yakında BluTV ve FX'te aynı anda ekranlara gelecek.

ALEF DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ödüllü yönetmen Emin Alper'in yönetmenliğini üstlendiği 'Alef', diziseverleri mistik bir polisiye bilmeceyi çözmeye davet edecek. 2020 yılının ilk yarısında yayınlanması planlanan dizinin senaryosu da Emre Kayış tarafından kaleme alındı.

Sekiz bölümlük sıra dışı polisiye dizi, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

 Alef dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Osmanlı ve İslam Tarihi'nden izler taşıyan dizi, gizemli öğeleriyle seyircileri büyük bir yapbozun içine sürükleyecek. Diziseverler, hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu), tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) ve de bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar'ın (Melisa Sözen) bir seri cinayet vakasının peşine düşeceği 'Alef'i şimdiden büyük bir merakla beklemeye başladı.

03 Ocak 2020 Cuma 10:30
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar