1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çelebi’nin bana yaptığını ben ona yapacağım!"

Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çelebi’nin bana yaptığını ben ona yapacağım!"

Show TV'nin fenomen dizisi Alev Alev'in 20. yeni bölüm programı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Çiçek ile İskender arasındaki bağ herkes karşı çıksa da giderek kuvvetlenmeye başlıyor. Çelebi ise İskender'i bu zaafıyla vurmaya çalışıyor. İşte Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çelebi’nin bana yaptığını ben ona yapacağım!"...

Perşembe akşamlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Alev Alev'de bu hafta, Ömer ve Rüya çiftinin arasında gerginlik ve kıskançlık had safhaya çıkıyor. Rüya'nın eski dostunun gelmesi Ömer'i kıskandırır, o da bu duygu karışıklığı ile Rüya'yı yargılar. Ancak Ömer'in unuttuğu bir detay ise kendisidir. Bir zamanlar deli gibi aşık olduğu Zeyno'nun geri dönmesiyle Rüya'yı arka plana atmıştır. Peki, Ömer Zeyno'ya gereken cevabı verebilecek mi? 

Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Çelebi’nin bana yaptığını ben ona yapacağım!

Öte yandan, Tomris'in evini basan Bülent, Atlas'ı kaçırır ve Çiçek buna karşı gelemez. Çiçek ise çare olarak ilk aklına gelen kişi İskender'i arar. Bülent Atlas'ı geri vermenin karşılığında yüklü miktar para ister, İskender ise bu parayı ödemeye hazırdır. Çiçek ile İskender'in arasındaki iletişim ve bağın giderek güçlenmesi Rüya'yı rahatsız etse de Çiçek kendini pek geri tutamaz. 

Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Çelebi’nin bana yaptığını ben ona yapacağım!

Diğer yanda ise kızı Güneş için tekrar Çelebi'nin yanına dönen Cemre'nin aklında çeşitli planlar vardır. Rüya bu planın çok tehlikeli olduğunu söylese de Cemre verdiği kararı hayata geçirme konusunda kararlıdır. Peki Cemre'nin planı nedir?

İşte Alev Alev 20. bölüm fragmanı....

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT