1. WEB TV
  2. MAGAZİN
  3. Aleyna Tilki ağlama videosu! Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman ayrıldı mı?

Aleyna Tilki ağlama videosu! Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman ayrıldı mı?

Aleyna Tilki'nin ağlaması videosu buradan izleyebilirsiniz. Genç pop sanatçısı Aleyna Tilki sosyal medya hesabında çok konuşulacak bir ağlama videosu paylaştı.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiriyor. Tilki'nin gözyaşları içinde olduğu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Herkes neler olduğunu merak ediyor. İşte Aleyna Tilki'nin ağlama videosunu izle! Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman ayrıldı mı? Merak edilen detaylar haberimizde...

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Sevgilisi Emrah Karaduman'dan ayrılan Aleyna Tilki, ağlayarak sitem ettiği anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

 AĞLAYARAK SİTEM ETTİ

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki paylaşımında "Bu güne kadar halk ne istediyse onu yaptım. Kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Ama bu günden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim." dedi. Tilki sosyal medya paylaşımına, "İlk defa bu kadar samimi davranıyorum." notunu ekledi.

Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman ayrıldı mı?

Aleyna Tilki'nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Tilki'nin bir takipçisi,"Aleyna ne oldu sana böyle yoksa sevgilinden mi ayrıldın" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Emrah Karaduman'dan mı ayrıldın?" yorumunu yaptı.

İşte Aleyna Tilki'den çok konuşulacak paylaşımlar;

unlu-sarkici-sosyal-medya-hesabinda-peec.jpgunlu-sarkici-sosyal-medya-hesabinda-ksmg.jpgunlu-sarkici-sosyal-medya-hesabinda-jpds.jpgunlu-sarkici-aleyna-tilki-sosyal-me-qxdl.jpg

 

18 Eylül 2018 Salı 11:43
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar