1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci gerçekten aşk mı yaşıyor?

Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci gerçekten aşk mı yaşıyor?

Müslüm filmiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Şahin Kendirci'nin kendisi gibi 18 yaşında olan Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci gerçekten aşk mı yaşıyor?

Şahin kendirici, Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı dedikodularına Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programını arayarak yanıt verdi. Şahin Kendirici kendisini şöyle ifade etti:

"Bu haberlere sadece sustum çünkü ben annemin babamın yanında böyle şeyleri konuşmaktan utanırım. Bizim ailemizde böyle şeyler olmaz. Ben sizin elinizde büyüdüm zaten benim küçüklüğümü biliyorsunuz.Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile. Bu söylentiler nereden çıktı ben şaşırdım yani. Sosyal medyadan yazıyorlar 'Bu gerçek mi?' diye. En son size bağlanayım açıklama yapayım dedim."

Bu durumlar bizim aile için yanlış durumlar. Şimdi ben konuşuyorum böyle telefonda ama annem babam yanımda çok utanıyorum.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci gerçekten aşk mı yaşıyor?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000'de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya'da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı single'ında vokal olarak yer aldı.

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci gerçekten aşk mı yaşıyor?

Aslen Şanlıurfalı olan Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi olan Kendirci 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasına katılmasının ardından popülerlik kazandı. Bu yarışmanın ardından 2014'de 'O Ses Çocuklar' yarışmasına da katılmış ve yarışmayı kazanarak adından uzun süre söz ettirmişti.

Yarışmanın ardından Burak Aksak'ın yazıp yönettiği 'Bana Masal Anlatma' filminde 'Tamirci Çırağı' rolü ile sinema dünyasına adım atan Kendirci filmde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol aldı.

26 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren ve başrollerinde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor'un olduğu 'Müslüm' filmide Müslüm Gürses'in küçüklüğünü canlandıran Şahin Kendirci, bu gelişmenin ardından basına konu olmaya devam etti.

HABERE YORUM KAT