1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Aliağa’da öğrenciler ’İzmir Sana Kanım Feda’ dedi

Aliağa’da öğrenciler ’İzmir Sana Kanım Feda’ dedi

Türk Kızılay'ı Ege Bölge Kan Merkezi ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına başlattığı "İzmir Sana Kanım...

Aliağa’da öğrenciler ’İzmir Sana Kanım Feda’ dedi

Türk Kızılay'ı Ege Bölge Kan Merkezi ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına başlattığı "İzmir Sana Kanım Feda" adlı kan bağışı kampanyasına Aliağa Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu da katıldı.

'İzmir Sana Kanım Feda" adlı kan bağışı kampanyasına okullardan katılımlar devam ediyor. Türk Kızılay'ı Ege Bölge Kan Merkezi ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına başlattığı kampanyaya bu kezde Aliağa Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu katıldı. Okuldaki bağışta katılımcılar, kan vererek kampanyaya destek oldu. Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, hemen hemen her okulun kampanyaya katıldığını dile getirerek, "Bizde Aliağa olarak, Aliağa'daki okullar olarak bu kampanyaya yoğun destek veriyoruz. Hemen hemen her gün bir okulumuzda bu kampanya devam ediyor. Ülkemizde sürekli kana ihtiyaç duyuluyor; ama bizim Aliağa'da gördüğümüz velilerimiz, öğretmenlerimiz ile okul yöneticilerimiz bu konuda çok duyarlı ve yoğun bir destek alıyoruz. Bu anlamda destek olan tüm yönetici arkadaşlarıma, öğretmen arkadaşlarıma, çok değerli velilerime sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Aliağa’da öğrenciler ’İzmir Sana Kanım Feda’ dedi

Aliağa’da öğrenciler ’İzmir Sana Kanım Feda’ dedi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT