1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Alternatif Akım ne demek, TDK'ya göre Alternatif Akım kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Alternatif Akım ne demek, TDK'ya göre Alternatif Akım kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Alternatif Akım kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Alternatif Akım ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Alternatif Akım nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Alternatif Akım kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Alternatif Akım ne demek, TDK'ya göre Alternatif Akım kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Alternatif akım ne demek? Alternatif akım TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi alternatif akım kelimesi. Peki alternatif akım ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre alternatif akım nedir, alternatif akım kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

ALTERNATİF AKIM NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Alternatif akım kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre alternatif akım kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Dalgalı akım

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT