1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Altın Emlak’ın Genel Müdürü değişti

Altın Emlak’ın Genel Müdürü değişti

1998 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Altın Emlak'ta Genel Müdürlük koltuğunu Mustafa Hakan Özelmacıklı'nın devraldığı...

Altın Emlak’ın Genel Müdürü değişti

Altın Emlak Genel Müdürlüğüne Mustafa Hakan Özelmacıklı atandı.

1998 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Altın Emlak'ta Genel Müdürlük koltuğunu Mustafa Hakan Özelmacıklı'nın devraldığı duyuruldu. Şirketten yapılan açıklamada, Özelmacıklı önderliğindeki Altın Emlak'ın, güçlü ve yaygın franchising ağıyla emlak sektöründeki profesyonel değişimi devam ettirerek, Türkiye'nin en büyük yerel sermayeli emlak firması olmayı hedeflediği bildirildi.

Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir?

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Özelmacıklı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü'nden ingilizce MBA derecesi aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Gayrimenkul Geliştirme, Kentsel Dönüşüm ve Planlama yüksek lisansı yapan Özelmacıklı iş hayatına gayrimenkul değerleme alanında başladı. Üniversitelerde ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslarda emlakçılık, pazarlama, vergi, değerleme ve konut finansman sistemi ile ilgili eğitimler veren Özelmacıklı birçok önemli gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama çalışmalarını da üstlendi. Uzun yıllardır da Altın Emlak'ta Özel Projeler Koordinatörü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyordu.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT