1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Altındağ Belediyesinden temizlik semineri

Altındağ Belediyesinden temizlik semineri

İlçede temizlik seferberliği başlatan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve ekibi, vatandaşa çevre bilinci aşılamak için temizlik seminerlerine...

Altındağ Belediyesinden temizlik semineri

İlçede temizlik seferberliği başlatan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve ekibi, vatandaşa çevre bilinci aşılamak için temizlik seminerlerine devam ediyor.

Yıl boyunca düzenlenen seminerlerle vatandaşlara temizlik konusunda önemli bilgiler veren Altındağ Belediyesi, Yunus Emre Kültür Merkezi'nde bir temizlik seminerine daha imza attı. Düzenlenen seminere, Altındağ Belediyesine bağlı tüm kültür merkezlerinin sorumluları katıldı. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı seminerde ilçe temizliğinin daha iyi duruma gelmesi için yapılması gerekenler anlatıldı. Çöplerin saatinde dışarı çıkarılmasından atıkların ayrıştırılmasına, temizlik kurallarından geri dönüşüm tekniklerine kadar birçok konuda eğitim alan sorumlular, daha bilinçli hale geldi. Sorumlulara Altındağ Belediyesi tarafından seminer sonrası kokulu çöp poşeti, kalem, magnet, temizlik gazetesi ve broşürü hediye edildi.

"Vatandaşımız en azından evinin önünü temiz tutarak bize yardımcı olabilir"

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "En güzel temizlik, hiç kirletmemektir" parolasıyla yola çıktıklarını belirterek, Altındağ'ın el ele daha temiz bir hale geleceğinin altını çizdi. Başkan Tiryaki, bölge halkının temizlik konusunda bilinçlenmesi gerektiğini söyleyerek, düzenledikleri temizlik seminerleriyle bu konuda büyük mesafe kat ettiklerini vurguladı. Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak ilçede her bir noktanın özenle temizlendiğine dikkat çekti. Temizlik konusunda herkesin sorumluluk almasını isteyen Başkan Tiryaki, "Vatandaşımız en azından evinin önünü temiz tutarak bize yardımcı olabilir" mesajını verdi.

Altındağ Belediyesinden temizlik semineri

Altındağ Belediyesinden temizlik semineri

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT