1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Altunyaldız, Karapınar’da referandum çalışmalarına devam etti

Altunyaldız, Karapınar’da referandum çalışmalarına devam etti

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından hazırlanan referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Karapınar ilçesinde...

Altunyaldız, Karapınar’da referandum çalışmalarına devam etti

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından hazırlanan referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Karapınar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Konya İl Başkanlığı seçim koordinasyon merkezi tarafından hazırlanan referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Karapınar'da partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek referandumda evet için destek istedi. Yeni anayasanın önemini anlatan Altunyaldız, "Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemiyle ne yapmaya çalışıyoruz? Merkeze milleti ve onun iradesini alıyoruz. Tek gücün millet olduğu hususunun altını yine milletimiz tarafından kalın bir çizgiyle çizilmesini, bunun içeride ve dışarıda herkes tarafından en iyi şekilde anlaşılmasını istiyoruz. Bu ülkenin sahibi Türk milleti, onun iradesine rağmen bu ülkede hiç kimse bir şey yapamaz. İşte o yüzden ara yüzleri kaldırıyoruz. O yüzden ihtilalcileri ortadan kaldırıyoruz, vesayetçileri ortadan kaldırıyoruz" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT