1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası Oytun Eren ile sahne alacak

Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası Oytun Eren ile sahne alacak

Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası (ASO), Devlet Konservatuvarı bünyesinde gerçekleştirdiği konser programlarıyla mart ayında da sahne almaya devam...

Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası Oytun Eren ile sahne alacak

Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası (ASO), Devlet Konservatuvarı bünyesinde gerçekleştirdiği konser programlarıyla mart ayında da sahne almaya devam edecek.

Şef M. Erdem Çöloğlu yönetimindeki Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası, konser solisti olarak piyano ile sahne alacak Oytun Eren'e eşlik edecek. Konserde, A. Schnittke'den "Piyano ve Yaylılar için Konçerto", R. Wagner'den "Tristan ve İsolde Prelüd ve "Meistersinger Von Nürnberg Prelüd" eserleri seslendirilecek. Konser, 2 Mart Perşembe akşamı saat 20:00'de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (AKM) Opera ve Bale Salonu'nda gerçekleşecek.

Oytun Eren kimdir?

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı ve Müzik Bölümü Başkanı olan Prof. Oytun Eren, çalışmalarını Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Piyano Anasanat Dalı'nda sürdürmektedir.

Erdem Çöloğlu Kimdir?

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi olan Yrd. Doç. Dr. M. Erdem Çöloğlu, çalışmalarını Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikoloji Bölümü Genel Müzikoloji Anabilim Dalı'nda sürdürmektedir.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT