1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Anadolu Yakasında 3 İlçede Eş Zamanlı Yangın

Anadolu Yakasında 3 İlçede Eş Zamanlı Yangın

Pendik, Tuzla, Sultanbeyli'nde eş zamanlı olarak yangın çıktı. Tuzla Piyade Okulu'nun bulunduğu ağaçlık alanda ise 15 gün aradan sonra ikinci kez yangın çıkması acaba terör gruplarının bir saldırısımı sorusunu yeniden gündeme getirdi.

Anadolu Yakasında 3 İlçede Eş Zamanlı Yangın

Pendik, Tuzla, Sultanbeyli'nde eş zamanlı olarak  yangın çıktı.  Tuzla Piyade Okulu'nun bulunduğu ağaçlık alanda ise 15 gün aradan sonra ikinci kez yangın çıkması acaba terör gruplarının bir saldırısımı sorusunu yeniden gündeme getirdi.

YANGININ NEDENİ YİNE BİLİNMİYOR

15 gün aradan sonra ikinci kez yanan Tuzla Piyade okulu acaba terör saldırısımı sorusunu yine gündeme getirirken yetkililer yangının neden çıktığıyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

ÇOK SAYIDA İTFAİYE EKİBİ SEVK EDİLDİ

Alınan bilgiye göre, Pendik Kurtköy Mecidiye Mahallesi'ndeki ormanlık alanda henüz bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Durumun ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

HELİKOPTER HAVADAN DESTEK VERİYOR

Aynı zamanda Sultanbeyli Uzundere mevkisi ile Tuzla Piyade Okulu'nun bitişiğindeki ormanlık alanlarda da yangın çıktı. Bölgeye Anadolu Yakası'ndaki ilçelerin yanı sıra Şişli ve Beyoğlu itfaiye ekipleri de takviye olarak gönderildi. Yangın söndürme çalışmalarına helikopterler de havadan destek verdi. Yangın nedeniyle gökyüzünü dumanlarla kaplanırken ekiplerin yaklaşık 2 saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı.

 

1441813987065.jpg

HABERE YORUM KAT