1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Arı Dalağı ne demek, TDK'ya göre Arı Dalağı kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Arı Dalağı ne demek, TDK'ya göre Arı Dalağı kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Arı Dalağı kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Arı Dalağı ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Arı Dalağı nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Arı Dalağı kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Arı Dalağı ne demek, TDK'ya göre Arı Dalağı kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Arı dalağı ne demek? Arı dalağı TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi arı dalağı kelimesi. Peki arı dalağı ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre arı dalağı nedir, arı dalağı kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

ARI DALAĞI NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Arı dalağı kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre arı dalağı kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Bal peteği

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT