1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'dan aşk pozu

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'dan aşk pozu

Kanal D'nin efsane dizilerinden biri olan ve yıllardır devam eden Arka Sokaklar'da Tekin karakterine hayat veren Onur Bay aşkı buldu! Arka sokaklar'ın haylaz,kurnaz çocuğu olarak tanıdığımız Onur Bay aşk pozu verdi

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'dan aşk pozu

10 yaşından beri ekranda olan oyuncu, kız arkadaşı ile fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

'HER ŞEYİ UNUTUYORUM'

Onur Bay, bu fotoğrafı da " Ve sana hitap ederken her şeyi unutuyorum... " notu ile yayınlamıştı.

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'dan aşk pozuArka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay'dan aşk pozu

ONUR BAY KİMDİR?

1996 yılında dünyaya gelen Onur Bay 10 yaşındayken Arka Sokaklar dizisine dahil oldu. Dizide Hüsnü komiser karakterini canlandıran Hüsnü Çoban’ın oğlu rolünde olan Onur Bay, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam ediyor. 1.80 boyunda ve 70 kilogram ağırlığında olan Onur Bay bu yıl vücut geliştirme sporuna başlamış ve karakteri bu durma uyarlanmıştı. Dizide de manken ve oyuncu rolünde olan Onur Bay, Çakallarla Dans serisinin bir filminde de yardımcı oyuncu olarak rol aldı.

Oğlak burcu olan Onur Bay geçen sezon Beyaz Show’un izleyici konukları arasında yer almış ve ünlü şovmen kendisine çok çabuk büyüdüğünü söylemişti. Onur Bay'ın Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde de yer alması beklenirken genç oyuncunun eğitim hayatını tamamlamasının ardından kendisin tamamen oyunculuğa vereceği ifade edildi.

HABERE YORUM KAT