Aşıklar tepesinde dünya evine girdiler

Veli ve Seçil Afşar çifti, nikah için Kapadokya bölgesinde gün batımı izlemek isteyen yerli ve yabancıların büyük ilgi gösterdikleri Göreme Beldesindeki...

Aşıklar tepesinde dünya evine girdiler

Veli ve Seçil Afşar çifti, nikah için Kapadokya bölgesinde gün batımı izlemek isteyen yerli ve yabancıların büyük ilgi gösterdikleri Göreme Beldesindeki Aşıklar tepesini tercih etti.

Genç çiftin nikahı burada ailelerinin ve arkadaşlarının da katıldığı bir tören ile Göreme Belediyesi Evlendirme Memuru Yasin Temel tarafından kıyılırken çifte evlilik cüzdanlarını nikah memuru Yasin Temel verdi. Çifti tebrik ederek mutluluklar dileyen Nikâh Memuru, çifte hayırlı evlatlar yetiştirme temennisinde bulundu.

2 yıldır birlikte olduklarını her anlarının özel olduğunu belirten damat Veli Afşar, 2 yıldır birlikteliğimize devam ediyoruz hiçbir sıkıntı ve aksilik olmadan mutluluğumuzu evlenme teklifi yaptığım Göreme Aşıklar tepesinde yapmaya karar verdik. Burada hepimizle birlikte yanımızda olan ailelerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum iyi ki varlar iyi ki geldiler" diye konuştu.

Aşıklar tepesinde dünya evine girdiler

Aşıklar tepesinde dünya evine girdiler

KAYNAK:

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar