1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Asker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'tan açıklama

Asker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'tan açıklama

Askere uğurlama töreninde havaya ateş ederek tepkileri üzerine çeken Fatih Bulut, sosyal medyadan kendisine yöneltilen eleştiriler sonrasında resmi bir açıklamada bulundu

Çok sevdim yalan oldu şarkısı ile gündem olan Fatih Bulut geçtiğimiz günlerde asker eğlencesinde havaya 11 el ateş ederek eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Konuya bir açıklık menajeri şunları söyledi:

“Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum.” açıklaması pek de tatmin etmedi.

FATİH BULUT’TAN MESAJ GELDİ

Şarkıcı Bulut, menajerinin açıklamasından birkaç saat sonra Instagram hesabı üzeriden bir paylaşımda bulundu ve silahın kuru sıkı olduğunu ve iddia edildiği gibi kimsenin de kendisine zorla vermediğini belirtirken şu ifadeleri kullandı:fatih-bulut-ic.jpg

FATİH BULUT KİMDİR?

Kayserili düğün şarkıcısı Fatih Bulut, söz ve müziği kendine ait olan “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısıyla tanındı. Şarkı oyuncu İrem Sak’ın yaptığı paylaşımla yayıldı ve kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlayan Fatih Bulut’un 10 kardeşi var. Babasını kanserden, abisini ise kalp krizinden kaybetti. Baba olmak için 7 yıl bekleyen Fatih Bulut’un bir kız ve erkek olmak üzere 2 çocuğu var.

HABERE YORUM KAT