1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aşkın Tarifi isimli dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Yapılan açıklama sonrasında kadroda yer alan Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında? soruları internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya başladı. Bu soruların yanıtları haberimizde...

Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yeni dizi “Aşkın Tarifi”nin oyuncu kadrosu belli oldu. Oyuncu Elif Melda Yılmaz'ın da oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Bunun üzerine  Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtları araştırılmaya başladı. Yanıtları sizler için derledik...

AŞKIN TARİFİ DİZİ OYUNCUSU ELİF MELDA YILMAZ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

7 Kasım 1977 yılında Eskişehir doğumlu olan Elif Melda Yılmaz, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olarak iş hayatına yerel radyo ve televizyonlarda çalışarak başladı.

Güzel oyuncu, Bilkent Üniversitesi Tiyatorsu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tiyatorsu ve Ankara Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yaparak, 2004 yılında bu yana bazı dizi ve sinema filmlerinde boy gösterdi. İzleyici karşısına 2004 yılında Tatil Aşkları dizisi ile çıktı. Elif Melda Yılmaz, 2005'te Seray Sever, Umut Oğuz ve Bülent Kayabaş'ında oynadığı Ters Köşe dizisinde Tuğçe rolünü oynadı.

Elif Melda Yılmaz, ayrıca 2008 yılında Nuriye karakteri ile Yengeç Oyunu adlı sinema filminde rol aldı. Bu yapımda kendisine eşlik eden oyuncular arasında; Özcan Varaylı, Ayça İnci, Ayşe Kökçü ve Ensar Kılıç da vardı. 2015 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisine 265. bölümde Meryem karakteri ile katılan Elif Melda Yılmaz, 296. bölümde diziden ayrıldı.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2017 Esaretim Sensin - Alev Dora
2015-2016 Kurtlar Vadisi Pusu - Meryem
2008 Yengeç Oyunu - Nuriye
2005 Ters Köşe - Kumsal Deniz
2004 Tatil Aşkları - Tuğçe

Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?Aşkın Tarifi dizi oyuncusu Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT