1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

Astroloji de 12 burç takımından beşinci sırada yerini alan Aslan burcunun genel özellikleri vatandaşlar tarafından çokça merak ediliyor. Aslan burcunun aşk, iş, sağlık hayatı ve daha fazlasını sizler için araştırıp haberimizde yer verdik. İşte Aslan burcuyla ilgili bilinmesi gereken tüm bilgiler...

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

Burçların insan hayatına etkileri olduğu tüm dünyada bilinen bir durum... Peki 12 burçlar arasında beşinci sırada olan Aslan burcunun insan yaşamına ne gibi etkileri var? Bu burcun genel özellikleri neler? Bu burçtan olan kişiler çevreye nasıl bir tutum ve davranış sergiliyor? İşte bu soruların tüm cevaplarını ve Aslan Burcu ile ilgili tüm bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz. 

ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ

ASLAN BURCU GRUBU

Ateş grubundan olan Aslan burçları, türünde sabitlik özelliğini bulundurmaktadır.

ASLAN BURCU YÖNETİCİ GEZEGENİ

Güneş

ASLAN BURCU RENGİ

Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar

ASLAN BURCU UĞURLU TAŞI

  Sarı safir

ASLAN BURCU UĞURLU SAYISI

1-4

ASLAN BURCUNUN ŞANSLI GÜNÜ

Pazar

ASLAN BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR

 Yay, Koç, Kova

ASLAN BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

 Akrep, Oğlak, Yengeç

ASLAN BURCUNUN SEVDİĞİ ŞEHİRLER

Chicogo, Bombay, Philedelphia, Roma, Şam, Los Angeles, Prag

ASLAN BURCUNUN METALİ

Altın

ASLAN BURCUNUN ÇİÇEKLERİ 

Sarı krizantim, ayçiçeği, kasımpatı

ASLAN BURCUNUN AĞAÇLARI

 Portakal, limon, defne, hurma, ceviz, badem

ASLAN BURCUNU TANIMLAYAN SÖZ

'Kendimi yarattıklarımda arıyorum'

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

ASLAN BURCUNUN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tipik bir yönetici vasfını taşıyan Aslan burçları, her zaman olayların merkezindedir. Daima her şeye karışan bu burçtaki kişiler odak noktası olmak isterler. Düşündüklerini başkalarına kabul ettirmek için çokça uğraşan bu kişilerin egoları zirvededir. İyi zamanlarında sempatik, güler yüzlü, iyimser olsalar da sabrı taştıklarında bir tabiri yerindeyse bir aslana dönüşürler. Kendilerini geliştirmeyen aslan burcundaki kişiler ise genellikle çekilmez kişiler olur. Hayatlarında her zaman daha fazlasına sahipmiş gibi davranırlar. Gösteriş düşkünü olan Aslan burçları, sanata ve estetiğe de düşkündür.

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

ASLAN BURCU FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Dış görünüşe çok önem veren Aslan burçlarının boyları genellikle uzundur. Açık renk saçları ve büyük ve yuvarlak bakışlarıyla çekiciliğini her ortamda yansıtır. Son derece bakımlı olan bu kişiler, ortamlarda hemen dikkatleri çekerler.

ASLAN BURCU KADINI

Daima bakımına ve giyimine özen gösteren Aslan burcu kadınları bulundukları ortamlarda dikkatleri hemencecik üzerlerine çekerler. Flört dönemleri güzel geçse de evlilik konusunda pek fazla şanslı sayılmazlar. Sevdiği erkeğe karşı son derece sadık ve cömert olan Aslan kadınları, saygı duyulan bir eşe sahip oldukları zaman onunla birlikte uzun bir ilişkiye gidebilir. Ancak Aslan kadınlarının ilişki bakımından gururlarının kırılmaması önemlidir. Yaşamında her zaman onunla flört edebileceği bir aşkı vardır. O yüzden asla yalnız bir yaşamı düşünemez.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Romantik ve ateşli bie aşık olan Aslan burcu erkeği, sevdiği kadınla daima tutkulu bir ilişki yaşar. Bulunduğu her ortamda sevgisini belli eden bu erkekleri terk etmek genellikle zordur. Yüceltilmekten, pohpohlanmadan çok hoşlanır. Güçlü yapıları ve korumacı özellikleriyle çok iyi bir babadırlar. Bu yönlerini çocuklarına da aşılayarak onların gelişiminde de büyük oranda katkı sağlarlar. 

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

ASLAN BURCUNUN AŞK HAYATI NASILDIR?

Aslan burcuna sahip kişiler sevdiklerini daima korur ve kollar. Onları ezdirmez ve onlara söz söyletmezler. Sevdiklerini sahiplenicidirler. Güçlü bir ruha ve bedene sahip olan bu burçtaki kişiler, yanındaki kişilerinde aynı özellikte olmasını ister. Gururları onlar için bir sınırdır. Eğer o sınırı geçerseniz Aslan burcuyla büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Kendilerini asla ezdirmezler. Özgüvenleri tavan yapmıştır. Ne kadar neşeli, iyimser, sevecen de olsalar benlik duygusunu bu duyguların üstünde tutarlar. 

ASLAN BURCUNUN İŞ HAYATI NASILDIR?

Gençlerle çalışmaktan zevk alan bu kişiler iyi birer gözlemcidir. Başkalarının yetenek ve kabiliyetlerini çok iyi çözümlerler. Başladığı işi mutlaka sonuca ulaştırırlar. Herkes tarafından ilgi çekebilecek işlerden hoşlanırlar. 

ASLAN BURCUNUN SAĞLIK HAYATI NASILDIR?

Hareketli bir hayata sahip olan Aslan burçları, hastalanmaktan ve güçsüz düşmekten nefret eder. Bedende temsil ettiği bölgenin kalp, sırt, omurga ve bel kemiği olmasından dolayı Aslan burcunda olan kişiler genellikle bu bölgelerle ilgili sağlık problemleri yaşarlar. Bu burçtaki kişilerin vücutlarında hastalıklarla karşılaşmaması için düzenli yemek yemeleri ve düzenli spor yapmaları gerekir. Aşırı hareketlilikten kaçınarak sakin bir yaşamı hedef almalıdır. Vücut için gerekli vitamin ve mineralleri almayı da unutmamaları gerekir.

Aslan Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı, sevdikleri...

YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Daima çalışkan olan bu kişiler, hedefledikleri yerlere gelmek için büyük çaba sarf ederler. Bu çabalar sonucunda çevresindeki kişilerden her zaman saygı görmeyi isterler. Samimi, iyi niyetli, hoşgörü ve sevecen insanlardır. Kızgınlıkları uzun sürmez. Gösterişli ve yetenekli kişilerdir. Çalışmalarındaki sabırlı davranışlar onları kısa sürede ideallerine ulaştırır.

ASLAN BURCUNDAKİ KİŞİLER NELERİ SEVER?

Gösterişe ve lükse düşkün Aslan kadını için alınabilecek en güzel hediyelerden birisi tek taş pırlanta yüzüktür. Bunun yanında orijinal parfümler, seyahat aksesuarları, kol saati, deri çanta ya da kristal aksesuarlarla da onların gönlünü fethedebilirsiniz. Erkeklere ise kol saati, kaliteli viski, puro, deri satranç veya tavla takımı alınabilecek hediyelerdendir.

ASLAN BURCU OLAN ÜNLÜLERİ

Aslan burcu ünlülerinden bilinen kişiler;

Zuhal Olcay,Gönül Yazar, Ben Deniz, Uğur Mumcu, Hakan Altun, Şenay Akay, Deniz Akkaya Zuhal Olcay, Ben Deniz Uğur Mumcu Napoleon Bonaparte, Fidel Castro, Alfred Hitchcock, Robert De Niro, Bill Clinton, Benito Mussolini, Coco Chanel, Mata Hari, Jaqueline Onassis, Mae West, Henry Ford, Mick Jagger, Carl Gustav Jung, Guy De Maupassant, Madonna, Gönül Yazar, Ahu Tuğba, Shoren Stone...

 

 

 

 

Video Editörü

HABERE YORUM KAT