1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Katıldığı programlarda burçlar hakkında anlattıkları ile dikkat çeken ünlü astrolog Anıl Can, izleyici tarafından merak konusu oldu. Peki Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Yaptığı burç yorumları ile tanınan ünlü astrolog Anıl Can, sabahların sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'a konuk oldu. Programın ardından astrolog vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte ayrıntılar...

ASTROLOG ANIL CAN KİMDİR? NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Anıl Can, 15 Mayıs 1990 yılında dünyaya geldi. Aslen Ayvalıklı'dır.  Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde eğitim gören Can, National Council of Psychotherapy psikoloji bölümü bitirdi.

Ünlü astrolog ,14 yaşlarında bilinçaltının gücünü ve insanların hayatını nerede ve hangi zaman aralığında etkilemeye başladıkları ilgisini çekmiş ve bu alanı ve etkilerini araştırmaya başladı. Can küçük yaşlarından beri metafizik, parapsikoloji, Havvas ilimleri ve astroloji üzerinde yoğunlaşmıştır.

Astrolog Anıl Can kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Yeterli incelemeye Türkiye'de sahip olamadığı için 17 yaşında İngiltere'ye Parapsikoloji ve Astroloji eğitimi görmek için gitmiştir. College of Psychic studies'de eğitimini tamamlamıştır. Anıl Livcon'da advanced certified NLP Master, Hipnoz ve Quantum eğitimlerini tamamlamıştır. İngiltere'de çeşitli firmalarda ve kurumlara danışmanlık yaptı. Sonrasında ülkesine Türkiye'ye geri döndü. Kundalini Reiki Master Teacher'ı olan Anıl Can Eğitimini Danimarka'da Ole Gabrielsen'le tamamlamış ve Türkiye'de eğitim vermektedir. 

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT