1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ASYM'den DHA'ya ödül

ASYM'den DHA'ya ödül

Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş'tan aldı.Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş, gazeteci Yavuz Donat, Küresel Gazeteciler Konseyi Kurucu...

ASYM'den DHA'ya ödül

Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş'tan aldı.

Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş, gazeteci Yavuz Donat, Küresel Gazeteciler Konseyi Kurucu Başkanı Mehmet Ali Dim, futbol yorumcusu Alp Pehlivan, TRT Spor spikeri Erdoğan Arıkan, Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

ÇELİK: "DÜNYA BARIŞINA KATKI SUNAN İKİ ÖNEMLİ DEĞER SANAT VE SPORDUR"

Gecenin açılışında konuşan ASMYD Genel Başkanı Akif Çelik, "ASMYD Malatya Şubesi 2019 yılında kuruluş aşamasını tamamladıktan sonra birçok bir çok ile temsilcilik ataması gerçekleştirdi. Bugün ödül gecemizin ilkiyle karşınızda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ASMYD Türkiye genelinde sadece gazetecilerin çatısı altında bulunduğu bir dernek değil, aynı zamanda ülke sporuna hizmet eden en büyük sivil toplum kuruluşlarından da birisidir. Malatya'da genel merkezi kurulduktan sonra ilimizin futboluna katkı sunmak için tüm spor taban birlikleriyle uyumlu bir çalışma içerisinde olup, faydalı hizmetler yapmak için çaba sarf etmektedir. Spor ahlakına uyan, amacı spora hizmet etmek olan tüm STK'ların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Dünya barışına katkı sunan iki önemli değer sanat ve spordur. Bir kez daha gecemize katılıp bizleri şereflendiren değerli büyüklerimizi ve sporun paydaşlarını sevgi ve saygılarımla selamlıyorum" dedi.

"BU TÜR GECELER VEFADIR, BU TÜR GECELER BİRLİK BERABERLİKTİR"

Daha sonra konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, "ASMYD'ye ve başkanına teşekkür ediyorum. Bu tür geceler vefadır, bu tür geceler birlik beraberliktir. Bu anlamda her zaman spora ve sporcuya destek sunma gayretinde olduk. Yeşilyurt Belediyespor bünyesinde yüzlerce sporcumuz var. Futbolda bu sene oldukça başarılı işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. Her zaman spora gerekli katkılarımız sunacağız" şeklinde konuştu.

SPOR SERVİSİ ADINA ALIYORUM"

Spor Servisi adına alıyorum. Hem futbolda, hem de diğer branşlarda yaşanan başarıları, haberleştirdiğimiz ekibimle beraber tüm kamuoyuna yansıttığımız için onların adına kabul ediyorum, çok teşekkürler" dedi.

DONAT: "MALATYA BENİM İÇİN HER ZAMAN AYRI BİR YERDEDİR"

Gazeteci Yavuz Donat da ödüle layık görüldüğü için teşekkür ederek, "Malatya benim için her zaman ayrı bir yerdedir. Bana merhum Özal'ın hatırlatır. Bu anlamda her gelişimde farklı duygular içerisinde olurum" dedi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Gecede şu isimler ödül aldı:

Spor Müdürü Uğur Demirkırdı. Yılın spikeri Erdoğan Arıkan, Yılın Yazarı Yavuz Donat, Yılın Futbol Yorumcusu Alp Pehlivan, Yılın Malatya Futboluna Katkı Sunmuş İsmi: Ali Ravcı.

FOTOĞRAFLI

DHA

HABERE YORUM KAT