1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınları 2. Isparta Kitap Fuarında okuyucuyla buluşuyor

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınları 2. Isparta Kitap Fuarında okuyucuyla buluşuyor

Isparta Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Isparta Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınları 2. Isparta Kitap Fuarında okuyucuyla buluşuyor

Isparta Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Isparta Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. On gün sürecek fuarda bu yıl 121 yazar ve 250 yayınevi yer alıyor.

Türk kültürü ve sanatına ilişkin akademik yayınlarıyla ön plana çıkan Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı, fuar boyunca kitaplarını yüzde 50 indirimli olarak satışa sunacak. Açılışı Osmaniye Milletvekili Sayın Ruhi Ersoy tarafından yapılan fuara, il protokolünden yetkililerle çok sayıda vatandaşlar katıldı. Ersoy, Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı standını ziyaret edip kurum çalışanlarıyla kısa sohbet etti.

Fuar, 2-11 Mart tarihleri arasında hafta içi 10.00-19.00 hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaret edilebilecek. Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı yayınlarından olan "Geçmişten Günümüze Isparta" adlı eserin yayına hazırlayanlarından Prof. Dr. Hüseyin Gül, 10 Mart Cumartesi günü saat 14.00'de Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı standında söyleşi ve imza gününde okurlarıyla birlikte olacak.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT