1. HABERLER

  2. Atık Yönetiminin Kalbi 27 Şubat-02 Mart tarihlerinde Antalya’da Atacak

Atık Yönetiminin Kalbi 27 Şubat-02 Mart tarihlerinde Antalya’da Atacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının öncülüğünde, atık yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile "2017 Atık Yönetimi Sempozyumu"...

Atık Yönetiminin Kalbi 27 Şubat-02 Mart tarihlerinde Antalya’da Atacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının öncülüğünde, atık yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile "2017 Atık Yönetimi Sempozyumu" Antalya'da gerçekleştirilecek.

Sempozyumda bu yıl, Danimarka ve İtalya'dan katılımcı ve konuşmacılar da yer alacak. Katılımcı ve konuşmacılar sempozyumda Avrupa'daki uygulamaları anlatacaklar.

Dört gün sürecek sempozyumda alanında uzman, özel sektör temsilcileri, STK'lar, oda ve birlikler, üniversiteler ve belediyelerin temsilcileri ile endüstriyel atıkların yönetimi, maden atıklarının yönetimi, özel atıkların yönetimi, sağlık kuruluşları atıklarının yönetimi, ambalaj atıklarının yönetimi ve belediye atıklarının yönetimi konuları ele alınacak.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek "2017 Atık Yönetimi Sempozyumunda" atık yönetimi alanındaki yeni ve temiz üretim teknolojileri, atıktan enerji uygulamaları, atığın yan ürün ve hammadde olarak kullanılması, biyoreaktör tipi atık depolama, sıfır atık politikası, atık getirme merkezi gibi yeni teknoloji ve uygulamalar çeşitli oturumlarda ele alınacak.

Ayrıa, Atık Yönetimi Hedeflerine Yönelik Başarılı Uygulamaların ödüllendirileceği bir tören gerçekleştirilecek.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.