1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Atıldığı okulu pompalı Tüfekle bastı!

Atıldığı okulu pompalı Tüfekle bastı!

Adana'da atıldığı okula girmeye çalışan bir kişi, kendisine engel olan güvenlik görevlisini pompalı tüfekle vurdu.

Atıldığı okulu pompalı Tüfekle bastı!

Yüreğir ilçesine bağlı Koza Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Hayrettin Efendi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki N.S., bir süre önce disiplinsiz hareketleri nedeniyle okuldan atıldı.

ATILAN ÖĞRENCİ OKULU POMPALI TÜFEKLE BASTI

N.S. bugün de okuldan atılmasına rağmen öğrenci arkadaşlarıyla birlikte okula geldi. Ancak okulun özel güvenlik görevlisi Ferit Aydoğar öğrencileri okula alırken N.S.’ye "Sen okuldan atıldın, içeri giremezsin" dedi.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ AYAKLARINDAN BURDU

Bunun üzerine aralarında tartışma çıktı. Tartışma öğretmenlerin araya girmesiyle büyümeden önlendi. Ancak N.S. güvenlikçiye "Sen bunun hesabını vereceksin" diyerek okul önünden uzaklaştı. Olaydan 1 saat sonra elinde pompalı tüfekle gelen N.S. kapıya vurup "Beni şimdi de okula alma" diye bağırdı. Aydoğar ise kulübeden çıkıp demir kapıyı açınca N.S. içeri girip Aydoğar’a ateş etti. N.S., Aydoğar’ı bacaklarından vurup olay yerinden kaçtı.

 

ZANLI MAHALLEDE YAKALANDI

Aydoğar çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı ise olay yerine gelen polis tarafından mahallede yakalandı. Zanlının sorgusu devam ediyor.

 

HABERE YORUM KAT