1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Avrasya Gazeteciler Derneği'nden Murat Şahin'e teşekkür ziyareti

Avrasya Gazeteciler Derneği'nden Murat Şahin'e teşekkür ziyareti

8-9-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Türkiye Gazeteciler Federasyonu 60. Başkanlar Konseyi'nde Alpi Diş hastanelerinin katkılarından ötürü Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, Alpi Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin’i ALPİ DİŞ Tuzla Aydıntepe tesislerinde ziyaret etti.

Avrasya Gazeteciler Derneği'nden Murat Şahin'e teşekkür ziyareti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu 60. Başkanlar Konseyi'nde verdiği büyük destekten dolayı teşekkürlerini dile getirmek isteyen Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri Alpi Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin’e ziyarette bulundu.

Alpi Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, bölgede hizmet veren yerel medyanın önemine vurgu yaparak ''Bölgemizde bulunan işletme sahiplerinin mutlaka yerel medyayla çalışmalarını tavsiye ederim. Bundan 4 yıl önce 10 kişiyle çalışmaya başlayan Alpi Diş bünyesinde uzman diş hekimleri, doçent diş cerrahları, implant ile diş ameliyatlarının yapıldığı hastanemizde 160 personelimizle çalışmalarına devam eden bir kuruluşuz. Alpi Diş hastanemize yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarımız var, gelmeye devam ediyorlar. Alpi Diş olarak ilk olarak İstanbul genelinde yeni şubelerimiz açılacak. İstanbul dışında da ilk olarak Antalya şubemizi 2020 yılında açmış olacağız'' dedi. Murat Şahin Alpi Diş Tuzla Aydıntepe tesislerinde gazetecilere bir sürpriz yaparak köy kahvaltısı ikramında bulundu.

Avrasya Gazeteciler Derneği'nden Murat Şahin'e teşekkür ziyaretiAvrasya Gazeteciler Derneği'nden Murat Şahin'e teşekkür ziyareti

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT