1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Aydın’da eğitim masaya yatırıldı

Aydın’da eğitim masaya yatırıldı

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katıldığı toplantıda yapılacak çalışmalar ve izlenecek...

Aydın’da eğitim masaya yatırıldı

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katıldığı toplantıda yapılacak çalışmalar ve izlenecek yöntemler belirlendi.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu'nun başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Tansel Sarayköylüoğlu, Vahit Çopur, Yücel Mavi, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Servet Taşkan, Ali Güder, Harun Dursun, Ahmet Mithat Karaman, Sabahattin Yakıcı katıldı.

Efeler Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu" nda 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 2. kanaat döneminde yapılacak çalışmalar ve genel olarak müdürlük tarafından izlenecek yönetim stratejisi üzerinde yoğunlaşılan toplantıda Çandıroğlu; "Devletimizin ve velilerimizin bizlere emaneti olan ve her kademede öğrenim gören çocuklarımıza en büyük müfettişin vicdanlarımız olduğunu unutmadan eğitim verilmesi gerekir. Siz ilçe müdürlerimizin eş güdümünde eğitim camiasının tüm fertlerinin bu bilinçle hareket edeceği inancındayım" dedi.

İlçeler bazında birinci kanaat döneminde yapılan çalışmalar, devam eden okul inşaatları ve 2017 yılı için planlanan yatırımların da görüşüldüğü toplantıda okulların fiziksel ve donanımsal yeterliliklerinin iyi bir eğitim için önemine değinildi. Yine ilçeler bazında akademik başarıların da değerlendirilmesi ile devam eden toplantı, halen yürütülmekte olan değerler eğitimi alanındaki proje ve çalışmaların çocukların manevi anlamda öncelikle "vatansever" olarak yetişmeleri yönündeki önemi vurgulandı.

Aydın’da eğitim masaya yatırıldı

Aydın’da eğitim masaya yatırıldı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.