1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Ayhan Atahan kimdir?

Ayhan Atahan kimdir?

Ayhan Atahan, AK Parti'den istifa ettiğini açıkladı. Yapılan açıklama sonrası birçok kişi internette Atahan hakkında arama yapmaya başladı. Peki Ayhan Atahan kimdir? Detaylar haberimizde.

Ayhan Atahan kimdir?

Ayhan Atahan, AK Parti'den istifa ettiğini duyurdu. Açıklamanın ardından birçok internet kullanıcı Ayhan Atahan hakkında arama yapmaya başladı. Peki Ayhan Atahan kimdir? Ayrıntılar haberimizde.

Ayhan Atahan kimdir?

AYHAN ATAHAN KİMDİR?

Ayhan Atahan, Altıeylül AK Parti İlçe Başkanlığı görevini 2017'den bu yana yürütüyordu. Atahan, AK Parti'den istifa ettiğini yaptığı açıklamayla duyurdu.

Ayhan Atahan istifasını şu açıklama ile duyurdu:

"10.02.2017 yılında göreve geldiğim günden bugüne kadar partimizin inancı ve davamıza layık bir şekilde hareket ettik. Görev süresince, ilçemiz adına başarılı bir şekilde 4 seçim süreci geçirdik. Son başbakanımızı ve Cumhurbaşkanımızı ilçe binamızda 2 defa misafir etme fırsatı bulduk. İlçemizin kongre sürecinde yeniden başkan adayı olmayı düşünmediğimden dolayı delegelerin ve delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için yeni atanacak ilçe başkanı arkadaşımızın öncülüğünde yapılmasının uygun olduğunu düşünerek il başkanımız ve genel merkezimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda istifa dilekçemi sunmuş bulunmaktayım.Davamız kalıcı, neferler geçicidir. Reisimiz önderliğinde devam eden kutlu ve onurlu bu davamızın her daim yanında ve içinde bulunmaya devam edeceğiz. Nasıl ki bu bir bayrak yarışı ise vakti geldiğinde duyarlı bir şekilde yeni arkadaşlarımıza devir etmek bizler için büyük bir erdemlik ve önemli bir dava duruşu demektir. 2003 yılında gençlik kollarında başladığım bu ak sevdaya davama ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığım ve sadakatim devam edecektir. Görev yaptığım süre zarfında başta il başkanlarım, milletvekillerim, belediye başkanlarım, ilçe yönetim kurulum, kadın ve gençlik kollarım, mahalle başkanlarım, sandık kurulu üyelerim, bütün ak sevda ve ak davaya gönül vermiş arkadaşlarım, varsa benden yana hakkım size helaldir, sizler de haklarınızı helal edin. Allah yar ve yardımcınız olsun teşekkür ederim"

HABERE YORUM KAT