1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

Şarkıcı Aylin Coşkun ile 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslam ile bu akşam evleniyor. Volkan Aslan ailesiyle müstakbel eşinin evine gitti.

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

Şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıllık sevgilisi ile bu akşam evleniyor. Dini nikahını kıyan Aylin Coşkun mehir olarak 10 külçe yani 2 milyon 740 bin lira istedi.

MEHİR OLARAK 10 KÜLÇE ALTIN İSTEĞİ

Şarkıcı Aylin Coşkun, Volkan Aslan ile bu akşamki düğünleri öncesinde dini nikah kıydı.

Coşkun, eşinden mehir olarak her biri 1 kilo olan 10 külçe altın istedi. Şarkıcının bu isteğini nikahı kıyan imam da kağıda yazarak, kayıt altına aldı.

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

10 KİLO ALTININ DEĞERİ

Bu günlük kurda 1 gram altın 274 TL. Bir kilogram ise 274 bin liraya denk geliyor. Aylin Coşkun'un istediği mehirin bedeli ise şu anki kurda 2 milyon 740 bin lira.

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

AYLİN COŞKUN KİMDİR?

Aylin Coşkun, 1976 yılında Almanya'da dünyaya gellmiştir. Türk asıllı ailenin kızı olan Coşkun, eğitimini İzmir'de sürdürmüştür. İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi'nde eğitimini tamamlayan Aylin Coşkun, 1997'de güzellik yarışması Miss Globe 'da Türkiye Güzeli seçildi.

Müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam evleniyor

Bu arada İstanbul ve Ankara'da bir süre mankenlik yapmış, özel bir TV kanalında belli bir süre sunuculukta icra etmiştir. Şarkıcı günümüze kadar 7 tane albüm yapmıştır.

2000'li yılların başında ilk albümü Masalı Zeyno Müzik etiketiyle piyasaya çıkatmış sanatçının albümde kendisine ait Bu Kaçıncı parçası ve klip çektiği Yandım Allahım isimli parçaları ile müzik dünyasında yer etmiştir. Şarkıcı takip eden 6 albüm daha yapmıştır.

Aylin Coşkun bir röportajında şu açıklamayı yapmıştı:

VOLKAN’IN BANA MADDİ BİR GETİRİSİ OLAMAZ

 *Size maddi anlamda destek olan biri var mı?

- 12 yıldır Volkan Aslan ile birlikteyim ve onu çok seviyorum. Hayalimdeki adamla beraberim. Bunca yıldır maddi anlamda ikimizin de birbirimize bir artısı olmamıştır. Tabii ki bana jestler yaptı ama bana para vermek falan... Ben öyle bir kadın değilim.

*Aileden varlıklısın galiba...

- Ben dadılarla büyüdüm. Çok zor dönemler de geçirdik ama sonra tekrar toparlandık. Baba parası yemedim ama. Ben de çok çalıştım. Biri bin yapmayı bildim. Ben 80 liralık ayakkabıyla üç yıl sahne aldım. Parasızlıktan değil. Ben her zaman şundan yanayım: Belirli bir seviyeye gelene kadar paranı doğru kullanacaksın. Ondan sonra ne yapmak istiyorsan yap.

HABERE YORUM KAT