1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Babalar Günü'nün yaklaşmasına günler kala babalarına hediye almak isteyen vatandaşlar, mağazaların babalar günü için yaptıkları kampanyaları araştırmaya başladı. Biz de bu kampanyaları araştırıp Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020 başlığı altında haberimizde yer verdik. İşte tüm detaylar...

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

2020 yılı Babalar günü yaklaşırken babasını hediyelere boğmak isteyen vatandaşlar, mağazaların babalar gününe özel yaptıkları kampanyaları şimdiden araştırmaya başladı. Bu önemli gün için biz gerekli araştırmamızı yaparak Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020 başlığı ile haberimizde derledik.

 

 

BABALAR GÜNÜ NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd'un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

Bu yüzden Babalar Günü Haziran ayında kutlanır. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon'ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.

BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI | BABALAR GÜNÜ 2020

KİĞILI BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Kiğılı'da babalar gününe özel hediye seçenekleri sizleri bekliyor. Birbirinden şık ürünleri birbirinden uygun fırsatlarla buluşturan Kiğılı mağazalarındaki bu özel indirim gününü kaçırmayın.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Kiğılı kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

TEKNOSA BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

 

Sabancı Holding iştiraklerinden teknoloji perakende şirketi Teknosa, Babalar Günü’nü teknoloji ürünlerinde kampanya yaptığını açıkladı. Yapılan yazılı açıklamada, 21 Haziran’a kadar mağazadan ve internet sitesi üzerinden geçerli olacak kampanyada, akıllı telefonlardan giyilebilir teknolojilere, notebooklardan oyun konsollarına, televizyonlardan bakım setlerine kadar birçok üründe yüzde 30’a varan indirim yapıldığı aktarıldı.

Açıklamanın devamında, “İndirimin yanı sıra erkek bakım ürünleri de ek hediye fırsatı olarak tüketicilere sunuldu. Haziran ayı boyunca değişim ve peşin fiyatına taksit avantajları da var. Babalarına hediye almak isteyenler, alışverişlerini, mağazalardan, internetten, mobil platformlardan ya da telefondan yapabilir” denildi.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Teknosa babalar günü kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

N11 BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Hafta içi her gün belirli saatlerde indirim ürünlerinin yer aldığı eşsiz babakar günü hediyeleri için siz de N11'e uğrayın.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

N11 babalar günü kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

MORHİPO BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Babaların ihtiyaçlarını ve stilini ön plana alan giyimden teknolojiye birbirinden özel ürünleriyle Morhipo bu babalar gününde de sizleri bekliyor.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Morhipo babalar günü kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

ALTINYILDIZ BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Marka kampanya kapsamında yaptığı duyuruda; “Tshirtler 49.99TL’den, gömlekler 69.99TL’den, pantolonlar 89.99TL’den başlayan fiyatlarla hem babaları hem çocukları sevindiriyor. 23 Haziran’a kadar sürecek indirim fırsatları ile alışverişi keyfe dönüştürürken başarılı bir babalar günü hediyesi de seçebilirsiniz. Siz de Babalar Günü’ne özel ayrıcalıklardan yararlanmak ve babanızı günün yıldızı yapmak için mağazalarımızı ve altinyildizclassics.com adresini ziyaret edebilirsiniz.” bilgisini paylaştı.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Altınyıldız kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

BOYNER BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Bu güne özel babasına ya da babası kadar sevdiklerine, özel bir hediye almak isteyenler için Boyner, binlerce ürün seçeneğini mağazalarında ve internet sitesinde bir araya getirdiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, “21 Haziran Babalar Günü’ne kadar yapılacak 300 TL ve üzeri kozmetik alışverişine anında 75 TL indirim ve 75 TL değerinde Paracık hediye ediliyor. Ayrıca kozmetik ve elektrikli ev aletleri hariç 250 TL ve üzeri alışverişlerde ise alışveriş tutarının yüzde 50’si kadar hediye çeki sunuluyor” ifadelerine yer verildi.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Boyner kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

D'S DAMAT BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

D’S Damat’ın çok yönlü ve fonksiyonel tasarımları babalar gününde en şık hediye seçenekleri ile raflarda yerlerini aldı. Yaz aylarının gözdesi nefes alan kumaşlardan üretilen gömlekler, rahatlığın ve hafifliğin resmiyete bürünmüş hali örme ceketler ve yalın tasarımları ile sade şıklığın anahtar parçaları polo yakalı t-shirtler ve keten gömlekler babalar gününde yüzde 30 indirime ek 500 TL al 350 TL öde fırsatı ile keşfedilmeyi bekliyor.

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

D'S damat kampanyalarının devamını görmek için tıklayın!

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

“Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer olmayan, dünyanın en cömert,  en fedakar, en anlayışlı ve en şefkatli erkeği… Ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek. Beni ben yapan en değerli varlığım. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.”

“Sana her zaman duygularımı ifade edemesem de varlığını hissettiğim her an mutlu olduğumu ve senin hayatta hep mutlu olmanı istediğimi bilmeni isterim babacığım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki varsın.”

“Benim bu günlere en az hata ve en az zararla gelmemi sağlayan, her zorlukta her kararsızlığımda elimden sıkı sıkı tutan canım babam. Senin hakkını asla ödeyemem. Sen ailemizin güçlü çınarı, ne zaman arkama yaslansam biliyorum ki sen beni dimdik ve her zaman güçlü tutarsın. Babalar günün kutlu olsun.”

“Sen yanımda olmadan ben asla kendim olamam baba, bana hayatı öğrettiğin için ve  koşulsuz şartsız yanı başımda olup beni desteklediğin için çok teşekkür ederim. Bu gün senin günün, babalar günün kutlu olsun!”

“Hayatımın her anında emeği olan, benim mutluluğum için her fedakârlığı göze alan canım babam… Babalar günün kutlu olsun.”

“Nereye gidersem gideyim senin kollarından daha güvenli, daha huzurlu; yüreğinden daha güzel, daha sıcak bir yer yok babacığım. İyi ki varsın.”

“Beni her halimle seven canım babam, sana sevgimi anlatmaya sözcükler yetmez. Her zaman bana canım kadar yakında, her zaman kalbimde her zaman aklımdasın. Babalar günün kutlu olsun.”

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

“Evimizin güneşi, tüm karanlıkların ışığı bir tanecik babama kucak dolusu sevgilerle… Babalar günün kutlu olsun.”

“Varlığıyla karanlığıma ışık, hüznüme sevinç, derdime derman olan adam. Desteğini, elini hep sırtımda hissettiğim, bana güveniyle güç veren canım babam. Bir gülüşünle beni mutlu edebiliyor, şefkatinle beni hep doğruya yönlendiriyorsun. Bil ki her başarımda senin büyük bir payın var. Babalar günün kutlu olsun.”

“Hayata gözlerimi açtığım anda, ilk adımımı attığım anda hep ellerimden tutuyordun. Biliyorum ki ellerimi hiç bırakmadın, seni çok seviyorum baba.”

“Hayat bizi nereye sürüklerse sürüklesin, önümüze ne zorluklar çıkarırsa çıkarsın biliyorum ki sen yanımda olduğun sürece hepsi hallolacak. Senin evladın olduğum için çok şanslıyım baba, iyi ki varsın.”

“Bugün kazandığım, başardığım, elde ettiğim ve gururlandığım ne varsa her şeyde senin büyük bir payın var. Allah seni başımızdan eksik etmesin babacığım, babalar günün kutlu olsun.”

“Dert ortağım, dostum, arkadaşım, sırdaşım, canım babam. Evimizin yıkılmaz direği… Babalar günün kutlu olsun.”

 “Kelimelerle anlatılamayan ve tarifi mümkün olmayan bir şey varsa o da sana verdiğim değerdir. İfade etmesi en zor şey seni ne kadar sevdiğimdir. Kollarımı kırarcasına açsam da gösteremem bu sevgiyi babacığım. Varlığına şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun.”

“Sevgili babacığım, mesafeler olsa da bil ki hep aklımda, kalbimin bir tarafındasın. Seni ve o güzel yüreğini çok seviyorum. İyi ki varsın.”

Babalar Günü kampanyaları | Babalar Günü kampanyaları 2020

“Her sıkıntımda hiçbir tereddüt etmeden bana sımsıkı sarılıp bana her zaman güvendiğin için, beni hiçbir zaman aciz bırakmadığın ve hayatımda çizmem gereken doğru yolu gösterdiğin için en önemlisi bitmek tükenmek bilmez sabrın için teşekkür ederim babacığım. Allah sana uzun ömürler versin, birlikte nice mutluluklar görmeyi nasip etsin. Seni çok seviyorum.”

 “Senin gibi bir baba ile büyüdüğüm için, senin gibi bir babanın her zaman koruduğu evladı olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın aslan babam.”

“Her şeyden şüphelen ama sana olan sevgimden zerre kadar şüphelenme babacığım. Varlığın varlığıma anlam katıyor. Babalar günün kutlu olsun.”

“Hüznümü, mutluluğumu, sevincimi, derdimi, hayal kırıklıklarımı paylaştığım canım dostum; canım babam. Sen baba gibi baba, benim en değerlimsin. Babalar günün kutlu olsun.”

“Sen benim canım babam, her zaman senin örnek olduğun şekilde, senin gösterdiğin doğru yoldan ilerlemek, sana layık bir evlat olmak için çabalıyorum. Senin mutluluğun benim için her şeyden önemli, seni çok seviyorum.”

“Sen benim için öyle farklı öyle ulaşılmaz bir yerdesin ki, senin yerine kimseyi koyamam. Kimi sen gibi görmeye kalksam olmaz, hep bir iğreti olur gözümde. Hep dualarımda Allah’ıma seni başımızdan eksik etmemesi için sesleniyorum. İyi ki varsın güzel yürekli adam, babalar günün kutlu olsun.”

 

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡