1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Babil dizisi 7.bölüm fragmanı | Babil yeni bölüm fragmanı

Babil dizisi 7.bölüm fragmanı | Babil yeni bölüm fragmanı

Star Tv'de yayınlanan ve ilk bölümüyle sosyal medyada geniş bir paylaşıma neden olan Babil dizisinin 7.bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte Babil dizisinin yeni bölüm fragmanı..

Babil dizisi 6.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil yeni bölüm fragmanı internette yoğun bir şekilde izlenmeye başladı. İşte Babil dizisi 7.bölüm fragmanı

BABİL DİZİSİ 7.BÖLÜM FRAGMANI

Babil Dizisi Konusu Nedir?

Efsaneye göre Babil Kulesi dik başlılığı temsil etmektedir. Anlatılanlara göre insanoğlu güçlerini birleştirerek Tanrıya ulaşmaya çalışır ancak bunu başaramaz. Ardından zamanla bu insanların dilleri birbirinden ayrılır ve aralarında anlaşamazlar.

Dizi de ise düzene karşı çıkan akademisyen İrfan’ın hikayesi anlatılacaktır. İrfan prestijli bir üniversitede ekonomi alanında ders veren idealist bir profesördür. Günün birinde işinden olur. Ancak İrfan’ın oğlu pahalı bir tedavi gerektiren ölümcül bir hastalığa yakalanır.

o.jpg

Akademi de kara listeye alınan, vasıf gerektirmeyen işler dahi bulamayan İrfan çaresiz durumda kalır. İrfan ve arkadaşı Egemen para toplamak için emlak sektöründe bir sahtekârlığa girişirler. Kısa sürede başarılı olurlar ama kazık attıkları mafya nedeniyle her şeylerini kaybederler. Ardından ikili başka bir sahtekârlığa girişirler ancak bu çalışmalar ikili ve eşleri arasında üstü örtülü sırların ortaya çıkmasına sebep olur.

Babil Dizisi Oyuncu Kimdir?

Bein Medya’da yayınlanacak olan ve Ay Yapım imzalı Babil Dizisi birbirinden ünlü ve başarılı oyuncuları da bir araya getirmiş durumda. Son dönemlerin en başarılı oyuncuları arasında yer alan ve her biri bir dizinin başrolü olabilecek oyuncuların bir araya geldiği dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncular Halit Ergenç (İrfan), Ozan Güven (Egemen), Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Fuat fatih Odabaşı ve Mesut Akusta gibi oyuncular yer alıyor. Yakın zamanda ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan dizi daha şimdiden büyük heyecan ve merak uyandırmış durumda.

HABERE YORUM KAT