1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bahçelievler'de soyguncu kuyumcuyu bıçakladı

Bahçelievler'de soyguncu kuyumcuyu bıçakladı

İstanbul Bahçelievler'de meydana gelen olayda, bir kuyumcuya giren soyguncu, kendisine karşılık veren kuyumcuyu sırtından bıçaklayarak bir miktar altını aldı ve olay yerinden kaçtı. Yaralanan kuyumcu hastaneye kaldırıldı.

Olay, saat 11.00 sıralarında Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Bağcılar Caddesi'nde bulunan kuyumcuda meydana geldi. Alınan ilk bilgilere göre, elinde bıçak olan bir soyguncu kuyumcuya girdi. Hırsız, kuyumcuyu elindeki bıçakla tehdit ederek altınları almak istedi. Kuyumcu hırsıza karşılık verdi ve ikili arasında arbede başladı. Şüpheli, elindeki bıçakla kuyumcuyu sırtından yaraladı ve koşarak olay yerinden uzaklaştı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, kuyumcu ambulansla çevredeki bir hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri ise şüpheliyi yakalamak için inceleme başlattı.

Olaya şahit olan esnaf Serkan Kızıltaş, "İçeri girdiğimde bağırıyordu. Elinde bıçak vardı. Soyguncu beni görünce benim peşime koşmaya başladı. Elime fırlatmak için ayakkabı aldım. Tekrar içeriye girdim. Soyguncu kaçtı. Kuyumcuyu sırtından yaraladığını gördüm. Bilinci yerindeydi ama yaralıydı." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT