1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bakan Aslan ve Fakıbaba Balıklıgöl’ü gezdi

Bakan Aslan ve Fakıbaba Balıklıgöl’ü gezdi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İstanbul Vodafone Park önünde düzenlenen...

Bakan Aslan ve Fakıbaba Balıklıgöl’ü gezdi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İstanbul Vodafone Park önünde düzenlenen terör saldırısında şehit olan polisler için okutulan mevlit programına katıldı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 10 Aralık 2016'da İstanbul Vodafone Park önündeki terör saldırısında şehit olan polis memurları için Balıklıgöl yerleşkesinde bulunan Dergah Camisi'ndeki mevlit programına katıldı. Mevlit programında şehitler için dua eden Bakan Aslan ve Bakan Fakıbaba, Hazreti İbrahim'in makamını da ziyaret etti. Balıklıgöl'ü de gezen Bakan Aslan ve Fakıbaba, tarihi çarşıya geçerek esnafı ziyaret etti.

10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul'da düzenlenen hain saldırıda Şanlıurfalı polis memurları Süleyman Korkut, Enes Çiçek, Mehmet Taş ve Halil Usta da şehit olmuştu.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT