1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bakan Eroğlu’nun Konya ziyareti

Bakan Eroğlu’nun Konya ziyareti

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Konya'da "Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi" sertifikalarının dağıtım törenine katıldı.

Bakan Eroğlu’nun Konya ziyareti

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Konya'da "Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi" sertifikalarının dağıtım törenine katıldı. Eroğlu, ayrıca bazı tesislerin açılışını yaparken bazı tesislerin temel atmasını da gerçekleştirdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Konya'nın Akşehir ilçesinde gerçekleştirilen programın ardından Doğanhisar, Ilgın ve Kadınhanı ilçelerini ziyaret etti. İlçelerde düzenlenen törenlerde DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerine Kullandırılan Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi sertifikaları dağıtımı törenlerine katıldı. Kadınhanı ilçesinde yaptığı konuşmada Bakan Eroğlu, "16 Nisan'da tarihimizin en büyük halk oylaması yapılacak. Çok önemli bir oylama çünkü, artık Türkiye'deki kısır çekişmelere Cumhurbaşkanı, başbakan arasında olabilecek kavgalara koalisyon hükümetlerine ve faiz lobisinin hortumlamasına son verecek olan muhteşem bir anayasa değişikliği paketi 18 madde. Dolayısıyla inşallah Türkiye'de refah seviyesi bu şekilde çok hızlı kalkınması ve ikili bir şekilde yönetim şeklinden kavgasız, gürültüsüz milletin seçtiği Cumhurbaşkanının direksiyonu ele almasıyla ve inşallah çok daha ilerleyecek Türkiye. Güçlü, küresel bir güç olacak, ben buna yürekten inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Bakan Eroğlu, merkez Meram ilçesinde düzenlenen "Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi" sertifikalarının dağıtım törenine de katıldı.

Düzenlenen törenler sonunda vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT