1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bakan Fakıbaba Bizce Yağ’da inceleme yaptı

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ’da inceleme yaptı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Gaziantep'teki temasları kapsamında Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin sektöründeki...

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ’da inceleme yaptı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Gaziantep'teki temasları kapsamında Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin sektöründeki en modern ve hijyenik tesisi olma özelliği yanında 50'nün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Bizce Yağ fabrikasını ziyaret etti.

Bakan Fakıbaba, beraberindekilerle Bizce'de incelemelerde bulunarak Kadooğlu Yağ CEO'su Celal Kadooğlu'ndan Bizce Yağ hakkında bilgiler aldı.

Gaziantep'in sanayide başarılı bir kent olduğuna dikkati çeken Fakıbaba, kentteki misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bitkisel yağ sanayinin karşılaştığı sorunları çözmek için elinden gelenleri yapacağını ifade etti. Kadooğlu ailesinin de Türkiye'de önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Bakan Fakıbaba Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren üretim tesislerinin ülke ekonomisine sağladığı katkılar ve istihdam oluşturmasından dolayı teşekkür etti. Bakan Fakıbaba'ya Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu tarafından günün anısına bir plaket taktim edildi.

Bakan Fakıbaba'ya Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci'nin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Karayılan'ın yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamı eşlik etti.

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ’da inceleme yaptı

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ’da inceleme yaptı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT