1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bakan Koca'dan şehir hasteneleri ile ilgili paylaşım

Bakan Koca'dan şehir hasteneleri ile ilgili paylaşım

Sağlık Bakanı Koca "Bir yenisini açtığımız şehir hastaneleri, tehlikelere adeta çok önceden set çeken birer tedbir olmuştur. Salgınla mücadelede yükü ağırlıklı olarak Şehir Hastanelerimiz omuzlamıştır. Bu yatırımların ne kadar isabetli yatırımlar olduğunu, süreçte hep birlikte yaşayarak gördük." açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından şehir hastaneleri ile ilgili paylaşımda bulundu.

Sağlık Bakanı Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bir yenisini açtığımız şehir hastaneleri, tehlikelere adeta çok önceden set çeken birer tedbir olmuştur. Salgınla mücadelede yükü ağırlıklı olarak Şehir Hastanelerimiz omuzlamıştır. Bu yatırımların ne kadar isabetli yatırımlar olduğunu, süreçte hep birlikte yaşayarak gördük."

Bakan Koca'nın paylaşımı:

Bakan Koca, konuya ilişkin yaptığı ikinci paylaşımda ise "Şehir hastanelerimiz, teknoloji ve konfor yönünden hastanecilik alanında ulaşılan son merhaledir. Ancak cihazları, binaları anlamlı kılan daima insandır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine de ruhunu, mesai sınırı tanımadan hizmet veren sağlık personelimiz kazandıracaktır." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca'dan şehir hasteneleri ile ilgili paylaşım

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu akşam Twitter hesabında Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile ilgili paylaşımda bulunmuştu.

Bakan Koca'dan şehir hasteneleri ile ilgili paylaşım

Paylaşımına 4 fotoğraf ekleyen Bakan Koca "Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan tarafından, Japonya Başbakanı Bay Abe’nin online katıldığı törenle bugün hizmete açıldı. Yeni şehir hastanemiz, bünyesinde çok sayıda hastaneyi barındırıyor. Günde 35.000 hasta kabul edebilecek. Hayırlı olsun." ifadelerini kullanmıştı.

Bakan Koca'dan şehir hasteneleri ile ilgili paylaşım 

Berkem Temizel
Gece Editörü

HABERE YORUM KAT