1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Müezzinoğlu, İngiltere’deki terör saldırısını kınadı

Bakan Müezzinoğlu, İngiltere’deki terör saldırısını kınadı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Londra'daki terör saldırılarını kınıyorum. Hayatını kaybedenlerin acısını paylaşıyor,...

Bakan Müezzinoğlu, İngiltere’deki terör saldırısını kınadı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Londra'daki terör saldırılarını kınıyorum. Hayatını kaybedenlerin acısını paylaşıyor, yaralılara şifalar diliyorum" dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İngiltere'nin başkenti Londra'da meydana gelen terör saldırısını sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden paylaştığı mesajla kınadı. Terörün ancak küresel mücadeleyle yok edilebileceğinin altını çizen Müezzinoğlu, "Londra'daki terör saldırılarını kınıyorum. Hayatını kaybedenlerin acısını paylaşıyor, yaralılara şifalar diliyorum. Din, dil, ırk ve ülke sınırlarını gözetmeden dünyamızı tehdit eden terör ancak küresel mücadele ile yok edilebilir. Terörle küresel mücadele ihtiyacı gerçeğini sadece zarar görenler değil artık daha fazla geç olmadan tüm dünya ülkeleri kabullenmelidir" ifadelerini kullandı.

Terörle mücadelede başarı için en hassas noktanın iyi terörist, kötü terörist ayrımından vazgeçilmesi olduğuna dikkat çeken Müezzinoğlu, gelecek nesillere bırakılacak en önemli mirasın terörden arındırılmış bir dünya olacağını söyledi. (ME-GD)

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT