1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bakan Soylu'nun, canlı yayın esnasında burnu kanadı

Bakan Soylu'nun, canlı yayın esnasında burnu kanadı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında rahatsızlandı ve burnundan kan geldi. Soylu'nun burnundan kan gelmesi üzerine ise yayın kesildi. Peki Süleyman Soylu'ya ne oldu? Sağlık durumu nasıl? işte detaylar..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlip Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısında konuşma yaparken rahatsızlandı. Burnu kanayan Bakan Soylu'ya anında müdahale edildi, canlı yayın sonlandırıldı.


SAĞLIK DURUMUNDA HERHANGİ BİR PROBLEM YOK

Kabinenin en çalışkan bakanlarından biri olan Süleyman Soylu, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle sevenlerine kısa süreli panik yaşattı. Ancak Soylu'nun sağlık durumu iyi, herhangi bir problem yok. 

suleyman_soylu BOLGE GUNDEM 1

BURNUNUN KANAMA SEBEBİ

Hemen kontrole alınan Süleyman Soylu'nun burnundaki kılcal damarda bir çatlak nedeniyle anlık kanama geçirdiği önemli bir durumun söz konusu olmadığı öğrenildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kar kış demeden her zaman Türk askerine moral vermek için çeşitli ziyaretlerde bulunuyor.

Sabah Ankara'da bir programa katılan Bakan Soylu, gece yarısı hava sıcaklığının sıfırında altında 20'ye kadar düştüğü Hakkari, Şırnak gibi bölgelerde Mehmetçik'in yanında görülüyor.

suleyman_soylu BOLGE GUNDEM 2

SÜLEYMAN SOYLU KİMDİR?

Aslen Trabzonlu olan Süleyman Soylu, 21 Kasım 1969’da İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta okulu İstanbul Gaziosmanpaşa’da tamamladıktan sonra lisede Plevne Lisesi'ne gitti ve sonrasında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.

Meslek hayatına 1990’da İstanbul Menkul Kıymetler Borsası aracı kurumlarında başladı. 1989′da ise okul arkadaşlarıyla bir şirket kurarak ticaret hayatına atıldı. 1995’te kendi şirketini kurdu. 

bolge gundem soylu asker

SIK SIK MEHMETÇİĞİ ZİYARET EDİYOR VE NABIZ YOKLUYOR

Türkiye'ni her bir askeri birliğine gidip mümkün olduğunca ziyaret etmeye çalışan Soylu, -20 derecenin altında bile Mehmetçiği yanlız bırakmıyor. Geçen ay Hakkari'ye gidip, Geçitli Jandarma Karakol Komutanlığına gidip, Komutanlık hakkında briefing almıştı. Kısa süre sonra ise askerler ile yeni yıla beraber girmişti. Aynı gün sürecinde ise, nöbetteki askerin annesi ile görüştü. Bu görüntüler ise vatandaş tarafından takdir ile karşılandı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum