1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Barış Akarsu ne zaman öldü? Neden öldü? Kaç yaşında?

Barış Akarsu ne zaman öldü? Neden öldü? Kaç yaşında?

Türk müziğinde şarkıları ile herkesin gönlüne girmiş olan Barış Akarsu, ölüm yıl dönümünde anılıyor. Ölümünün 13. yılında anılan Barış Akarsu ne zaman öldü? Barış Akarsu kimdir, kaç yaşındaydı? sorularının yanıtını vatandaşlar öğrenmek istiyor. Detaylar haberimizde...

Barış Akarsu ne zaman öldü? Neden öldü? Kaç yaşında?

 

Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman Barış Akarsu sevenleri tarafından ölüm yıl dönümünde anılıyor. Yalancı Yarim dizisinde Merve Sevi ile başrollerini paylaşan Barış Akarsu, büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Genç şarkıcı müzik kariyerine genç yaşta başlamış ve 1980'lerin rock, hard rock ve heavy metal grup sanatçılarından etkilenmiştir. Barış Akarsu ne zaman öldü? Barış Akarsu kimdir, kaç yaşındaydı? Sanatçının hayatı hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Barış Akarsu ne zaman öldü? Neden öldü? Kaç yaşında?

BARIŞ AKARSU NE ZAMAN ÖLDÜ?

4 Temmuz 2007 yılından Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yumdu. Akarsu'nun ölümü Türkiye'yi yasa boğdu. Amasra'da toprağa verilen Barış Akarsu, 4 Temmuz 2008'de 1.Barış Akarsu Kültür ve Sanat Festivali'nde Amasra'ya dikilmiştir.

Barış Akarsu ne zaman öldü? Neden öldü? Kaç yaşında?

BARIŞ AKARSU KİMDİR?

29 Haziran 1979 tarihinde Bartın'da dünyaya gelen Barış Akarsu, Cem Karaca’nın Islak Islak şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Barış Akarsu, 29 Haziran 1979 tarihinde Bartın’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Amasra’da başlayan merhum şarkıcı ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Lise yıllarında profesyonel yelkencilik sporu ile de uğraşan Akarsu’nun müzik kariyerine başlaması Amasra’ya gelen müzisyenler sayesinde gerçekleşti. Gitar, klavye ve mızıka ile başlayan müzik serüveni Ankara’da bazı barlarda garsonluk ve solistlik yapmasıyla devam etti. Akıllarda Yalancı Yarim adlı televizyon dizisiyle yer edinen Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasında birinci olarak ismini duyurdu.

Ünlü oyuncu Merve Sevi ile başrolleri paylaştığı Yalancı Yarim dizisinde canlandırdığı Tarık karakteri ile milyonların kalbinde yer edindi. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT