1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı

Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Bartın İl Müdürlüğü tarafından Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi kapsamında vatandaşları bilgilendirmek...

Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Bartın İl Müdürlüğü tarafından Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi kapsamında vatandaşları bilgilendirmek amacıyla stant kuruldu.

Bartın Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü tarafından vatandaşları bilgilendirme çalışmaları sürüyor. Müdürlük, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi kapsamda Cumhuriyet Meydanı'nda stant kurdu. Stantta İş ve Meslek Danışmanı Gencer Saka tarafından vatandaşlara Milli Seferberlik Programı ile ilgili bilgiler verildi. Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Aslan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Sayın Bakanımızın talimatlarıyla Çalışma Hayatında Milli Seferberlik ilan edildi. Ülke çapında 2 milyon, ilimizde de 3 bin kişinin istihdamı konusunda çalışmalarımız sürüyor. Tabii bu konuda vatandaşlarımızı bilgilendirme adına hareketli olan her yerde bilgilendirme çalışması yapıyoruz. Açtığımız bu stantta çalışmalarımızdan bir tanesi. En son vatandaşımızı bilgilendirinceye kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Herhangi bir süre kısıtlaması yok. Tüm vatandaşlarımızı bilgilendirmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı

Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT