1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bartın’da yılın ilk muhtarlar toplantısı yapıldı

Bartın’da yılın ilk muhtarlar toplantısı yapıldı

Bartın Valisi Nusret Dirim, İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi gereğince 2018 yılının ilk toplantısında merkeze bağlı 23 köy muhtarı ile bir araya...

Bartın’da yılın ilk muhtarlar toplantısı yapıldı

Bartın Valisi Nusret Dirim, İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi gereğince 2018 yılının ilk toplantısında merkeze bağlı 23 köy muhtarı ile bir araya geldi.

Valilik Çeşm-i Cihan Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Genel Sekreter İbrahim Kayış, İl Mahalli İdareler Müdürü Ali Taşcı, Bartın DSİ. 233 Şube Müdürü İsa Karakaya hazır bulundu.Toplantıda Merkeze bağlı 23 Köy muhtarlarına, Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce Bartın'da ilk kez SSB (silindirle sıkıştırmalı kuru beton) yol yapımı hakkında slayt şeklinde hazırlanan sunu, yine Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünce köylerin kanalizasyonları ile ilgili proje çalışmaları ve su havzası kıyısında bulunan köylerin kanalizasyonlarının yapılmasına öncelik verilmesine ilişkin çalışmalar ve Amasra'nın Ahatlar köyünde yapılan paket arıtma tesisi hakkında bilgi verildi.

Toplantının son bölümünde il merkezindeki köy muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Dirim, muhtarlara çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Bartın’da yılın ilk muhtarlar toplantısı yapıldı

Bartın’da yılın ilk muhtarlar toplantısı yapıldı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT