1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Tercan’da

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Tercan’da

Kurtulmuş'u Tercan'da Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan AK Parti Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin...

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Tercan’da

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Erzincan'ın Tercan ilçesine geldi.

Kurtulmuş'u Tercan'da Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan AK Parti Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Tercan halkı karşıladı.

Yapılan karşılamanın ardından Kurtulmuş Tercan'da miting için toplanan vatandaşlara seslendi. Kurtulmuş konuşmasında Tercan'a 2018 yılında doğalgaz geleceği müjdesini vererek, Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

Kurtulmuş konuşmasında, "Bu millete diz çöktürmeye çalışıyorlar. Bir taraftan PKK'yı başımıza bela ediyorlar. Eğer terörle 40 yıldır mücadele etmiyor olsak o parayı ekonomik kalkınmaya vermiş olsaydık bugün Türkiye de kişi başına düşen gelir en az 20 bin dolar seviyesindeydi. Ama hepsinin hesabını soracağız. Hiç merak etmeyin. Yeni bir güçlü Türkiye'nin önüne açmak için 16 Nisan da evet diyoruz." dedi.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, gerçekleştirmiş olduğu mitingin ardından Mama Hatun Türbesini ziyaret ederek, dua etti. Ardından Erzincan'da ki programına geçmek üzere Tercan'dan ayrılan Kurtulmuş, Kargın'da uğramış olduğu çay ocağında vatandaşlar ile birlikte çay içip, sohbet etti.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Tercan’da

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Tercan’da

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT