1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Yıldırım'dan Rizelilere: Trump'ın selamı var

Başbakan Yıldırım'dan Rizelilere: Trump'ın selamı var

Yıldırım, bugün Rize'de, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Başbakan Yıldırım'dan Rizelilere: Trump'ın selamı var

Rize"den sonra akşam saatlerinde İstanbul"a giderek orada da bir programa katılacağını söyleyen Yıldırım, bir günde 4 programa katılmış olacağını belirtti.

Başbakan Yıldırım: Anayasa milletin üstünde değildir VİDEO

ONE MİNUTE"DEN SONRA TWO MİNUTE

Başbakan Binali Yıldırım STK temsilcilerine yaptığı konuşmada, "20 Aralık"ta boğazın altından 2"nci bir yolu açıyoruz. Boğazın 106 metre derinliğinde Avrasya Tüneli. Gidiş geliş 2 dakika. Biliyorsunuz bir "one minute" var, bir de "two minutes" var. "One minute"i Recep Tayyip Erdoğan söyledi, "two minutes"i de İstanbul"da yine Recep Tayyip Erdoğan ve onun tayfaları söylüyor. 2 dakikada Sarayburnu"ndan Haydarpaşa. 3 dakika da var, o da biraz sonra. O da Çanakkale Köprüsü, o 2023"de inşallah." ifadelerini kullandı.

Başbakan Yıldırım: One minute"den sonra two minute VİDEO

ÜZERİMDE KALMASIN TRUMP"IN SELAMI VAR

Başbakan Yıldırım, ABD başkanlığına seçilen Donald Trump ile telefon görüşmesine ilişkin, "Bu arada size Amerika"nın yeni seçilmiş başkanının da selamı var. Üzerimde kalmasın, telefonla görüştük. "Türkiye"ye, Türk milletine selam söyle" dedi. Biz de "aleykümselam" dedik. Biz de onların vatandaşlarına da selam söyledik." diye konuştu

HABERE YORUM KAT